Oddelenie

Spoločnosť Albertina má v súčasnosti 5 výrobných prevádzok - každá z nich má vlastné výrobné priestory. Zároveň je každá prevádzka vybavená vlastným konštrukčným oddelením a skladom materiálov, aby nič nebránilo v efektivite výroby. Celková rozloha našich prevádzok dosahuje takmer 3 500 m2.

  • Naša prvá prevádzka sa sústredí na výrobu lineárnych plniacich strojov a uzatváracích strojov, ako aj strojov etiketovacích alebo kompletných liniek.
  • Druhá prevádzka je zameraná na výrobu plniacich a uzatváracích monoblokov určených na plnenie tekutých a sypkých látok, prípadne na plnenie túb.
  • Tretia prevádzka má na starosti výrobu strojov na automatické zakladanie fliaš a viečok. Vyrába napríklad rotačné orientátory, vibračné podávače a lišty, automatické nastavovacie zariadenia.
  • Štvrtá prevádzka sa stará o vývoj a implementáciu robotických pracovísk v spolupráci so spoločnosťou Fanuc.
  • Piata prevádzka predstavuje moderné centrum zaoberajúce sa výrobou komponentov na CNC strojoch, je tu aj vodný lúč a ďalšie vymoženosti.

Aby všetko bežalo, ako má, stará sa o chod našej spoločnosti takmer 80 výrobných pracovníkov. Navyše vo vývojovom oddelení pracuje 10-členný tím mechanických konštruktérov a 8-členný tím elektrokonštruktérov a programátorov.

Dnes máme kancelárie skoro po celom svete. Naše vlastné obchodné kancelárie nájdete v Poľsku, Maďarsku, Nemecku, Dánsku a ďalšia dílerská sieť potom pokrýva trh v USA, juhovýchodnej Ázii, severnej Afrike a na Arabskom polostrove.

Inštaláciu a servis našich strojov zaisťuje 6-členný tím servisných technikov. Následne v regiónoch servis vykonávajú naše vlastné servisné kancelárie, prípadne zmluvné zastúpenie autorizovaných servisných technikov. Spolupracujeme taktiež s integrátormi Fanuc

Stylish Machine Icons