Technologie na plnění AdBlue

31.03.2022

Poptávka po produktech AdBlue neustále roste a s ní i pracovní vytížení mnoha chemických odvětví a společností. Sestavili jsme krátký seznam strojů, které mohou být velmi užitečné a časově i personálně efektivní.

Pojďme se na ně podívat!

POUCHLINE

Pouchline HS je dokonalým řešením pro automatickou manipulaci, plnění a uzavírání doypacků různých tvarů a velikostí.

Pouchline HS je vybaven manipulátorem pro automatické vyjímání sáčků z krabic nebo kartonů. To šetří čas obsluhy, která se tak může věnovat jiným činnostem.

Výrobek je dávkován rotačními čerpadly, vysokou přesnost dávkování zajišťují průtokoměry Endress Hauser. Zařízení je vhodné pro všechny typy tekutých a pastovitých výrobků.

Základním vybavením Pouchline HS je uzavírací jednotka pro šroubovací uzávěry.

Hotové sáčky pak vystupují přes pásový dopravník, takže stroj lze dále kombinovat s automatickým sekundárním balicím zařízením, jako jsou automatické kartonovací stroje.

Pouchline HS je snadno ovladatelný stroj, který šetří čas a práci obsluhy a zároveň zajišťuje vysokou přesnost a kvalitu balení vašich výrobků.

PLNÍCÍ LINKY NA KANYSTRY

Kanystry se často používají k balení produktů, jako je AdBlue, kapalina do čelního skla nebo motorový olej. Albertina nabízí kompletní řešení pro plnění kanystrů a následnou manipulaci s nimi.

Naše zařízení může nabídnout automatické vkládání nádob do plnicí linky, vysoce přesné plnění, uzavírání různými typy uzávěrů, aplikaci etiket, skupinové balení nebo kartonování a následnou paletizaci.

Při použití speciálních materiálů je možné plnicí linky pro hořlavé nebo agresivní produkty.

Plnicí linky Albertina jsou šité na míru každému projektu a splňují tak všechny očekávané požadavky.

Plnění IBC a bubnů

IBC & DRUM BULK FILLER je stroj určený k plnění velkých sudů a IBC. Paleta se sudy je umístěna vysokozdvižným vozíkem pod polohu plnicí trysky nebo na vstupní válcový dopravník - v případě verze s dopravníkem je paleta automaticky přemístěna do plnicí polohy.

Obsluha navede plnicí trysku nad otvor sudu nebo IBC a stisknutím tlačítka rameno zafixuje v dané poloze.

Obsluha pak stisknutím druhého tlačítka spustí proces plnění. Tryska se zasune do nádoby, otevře se ventil a začne plnění. Když je téměř dosaženo přednastavené hmotnosti, ventil a tryska se částečně uzavřou, a když je dosaženo hodnoty, tryska se zcela uzavře.

Poté se paleta přesune k další stanici, kde se kontejnery uzavřou. 

Pro více informací nás kontaktujte!