Motorové oleje a maziva

V posledních letech jsme realizovali celou řadu dodávek kompletních linek nebo jejich částí pro petrochemický průmysl. Našimi klienty jsou společnosti jako Fuchs, BP, Shell, Rosneft[MČ1] a další.

Naše zařízení umí automatizovat významné části procesu balení motorových olejů a tím redukovat nezbytný počet operátorů.

Plnicí linky je možné automatizovat hned na vstupu obalů. Možností jsou podávací rotační či hranaté stoly nebo plně automatizovaná stavěcí a depaletizační zařízení.

Plnicí zařízení nabízí vysokou přesnost plněných dávek a snadnou přestavbu na jiný formát obalu. Plnicí jehly jsou vždy vybaveny pneumatickým uzavíráním a odkapovou vaničkou chránící dopravník při výměně obalů pod plnící pozicí. Samotný dopravník má ve spodní části po celé délce další odkapovou vanu bránící vytečení produktu na podlahu. Na přání je možné plnicí zařízení vybavit průběžnou kontrolní váhou s možností vyřazování. Plnicí zařízení může být dodáno i ve variantě ATEX do prostředí se zvýšeným nebezpečím výbuchu.

Uzavírací zařízení lineárního či rotačního typu nabízí snadné nastavení pro různé typy obalu. Uzavírat je možné veškeré typy šroubovacích a narážecích uzávěrů.

Etiketovací zařízení umožňuje aplikaci přední a zadní samolepící etikety na obaly různých tvarů, případně další doplňkové etikety aplikované na obal nebo jeho uzávěr. V kombinace s raznicovou nebo termotransferovou tiskárnou je možné tisknout na etikety další přídavné informace, jako datum výroby, datum spotřeby a číslo šarže. Kamerová kontrola umožňuje vyřazení obalů bez etikety nebo potisku.

Plnicí linky můžete doplnit o různé možnosti sekundárního balení, jako je skupinové balení do kartonů nebo smrštitelné fólie.

Pro kompletní automatizaci je linky možné vybavit automatizovanou formou paletizace.

Maziva typu vazelíny jsme schopni plnit v tekutém i tuhém stavu pomocí hydraulických vytlačovacích nádob.

Motorové oleje a maziva
Motorové oleje a maziva

PŘÍKLADY MOTOROVÝCH OLEJŮ A MAZIV

  • Motorové oleje
  • Strojní oleje
  • Vazelíny
  • Průmyslové lubrikanty
  • Rozpouštědla maziv