Kontrolní váhy

Kontrolní váhy představují plně automatický stroj pro průběžné dynamické vážení kusových produktů přepravované v lince.

Uplatnění nacházejí například v potravinářském, farmaceutickém a chemickém průmyslu, kde umožňují kontrolovat správné množství produktu v balení (např. mouky, čokolády, marmelády apod.) nebo pro kontrolu kompletnosti balení (např. správný počet lahví v kartonu nebo kostiček stavebnice v sáčku).

Stejně tak lze kontrolní váhu využít pro kontrolu kvality obráběných, litých, vystřikovaných či frézovaných výrobků, kde nesprávná hmotnost může indikovat špatné rozměry či nekompletnost součástky nebo horší kvalitu materiálu, který je k výrobě komponenty použit.

Do našich výrobních linek integrujeme systémy německého výrobce MINEBEA INTEC. Kontrolní váhy společnosti MINEBEA INTEC pomáhají zákazníkům v detekci a odstranění nežádoucího produktu, jehož váha neodpovídá skutečnosti. Zajišťujeme certifikaci ČMI, stejně jako servis a instalaci.

Nabízíme komplexní služby v oblasti záručního i pozáručního servisu, pravidelných kontrol, revizí a revizních zkoušek vážících a detekčních zařízení.

Kontrola úplnosti a sledování plnicích systémů. ................................................................

Vysoce výkonná kontrolní váha pro kontrolu hmotnosti nebo integrity. ..........

Modulární řada kontrolních vah Synus®. ..................................................................................

Modulární řada kontrolních vah Synus® s integrovaným detektorem kovů.


Hygienický design v dokonalém souznění s flexibilitou a maximálním výkonem.