Dział

ALBERTINA GROUP posiada obecnie 5 zakładów produkcyjnych - każdy z własnym zapleczem produkcyjnym. Jednocześnie każdy zakład wyposażony jest we własny dział projektowy oraz magazyn materiałów, dzięki czemu nic nie ogranicza wydajności produkcji. Łączna powierzchnia naszych zakładów to prawie 3500 m2.

  • Nasz pierwszy wydział koncentruje się na produkcji liniowych maszyn napełniających i zakręcarek a także etykieciarek lub kompletnych linii.
  • Drugi wydział koncentruje się na produkcji monobloków napełniających i zakręcających do napełniania substancji płynnych i sypkich lub do napełniania tub.
  • Trzeci wydział odpowiada za produkcję automatycznych maszyn do ustawiania butelek i zakręcarek. Produkuje m.in. orientatory obrotowe, podajniki i szyny wibracyjne.
  • Czwarty wydział zajmuje się rozwojem i wdrażaniem zrobotyzowanych stacji roboczych we współpracy z Fanuc.
  • Piąty wydział to nowoczesne centrum dedykowane do produkcji komponentów na maszynach CNC, z użyciem cięcia za pomocą strumienia wody i innych maszyn.

Aby wszystko przebiegało jak należy, za działalność naszej firmy odpowiada blisko 80 pracowników produkcyjnych. Ponadto dział rozwoju zatrudnia 10-osobowy zespół konstruktorów mechanicznych oraz 8-osobowy zespół elektryków i programistów.

Dziś mamy biura prawie na całym świecie. Własne biura sprzedaży znajdują się w Polsce, na Węgrzech, w Niemczech, Danii, a nasza sieć dealerska obejmuje USA, Azję Południowo-Wschodnią, Afrykę Północną i Półwysep Arabski.

Montaż i serwis naszych maszyn zapewnia zespół 6 serwisantów. Następnie w regionach serwis jest wykonywany przez nasze własne biura serwisowe lub poprzez kontraktowanie autoryzowanych techników serwisowych. Współpracujemy również z integratorami Fanuc.

Stylish Machine Icons