O nas

Albertina jest częścią międzynarodowej grupy firm z siedzibą w Czechach, Polsce, Węgrzech, Słowacji i Niemczech. Ta międzynarodowa sieć umożliwia systematyczną pracę na tych rynkach, zarówno w zakresie marketingu jak i doskonałego wsparcia technicznego i serwisowego. W innych krajach sieć dealerów zapewnia serwis i wsparcie sprzedaży. Maszyny Albertina sprzedawane są w większości krajów Europy, USA, Afryki Północnej, Afryki Południowej, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej i Australii.

Oprócz opracowywania nowych maszyn, firma zapewnia również pełną integrację i włączanie maszyn do istniejących linii klienta, w tym projektowanie rozmieszczenia maszyn, podłączenie do zasilania czy zasilania w medium.

Serwis świadczony jest przez przeszkolonych techników serwisowych na miejscu w kraju klienta przy pomocy techników z firmy produkcyjnej podczas instalacji. Rozbudowany magazyn części zamiennych pozwala na natychmiastową wysyłkę potrzebnych części.

Wielokrotna sprzedaż maszyn do międzynarodowych korporacji, m.in. Procter and Gamble, Benckiser, Henkel, Heinz, Danone, Unilever i innych jest potwierdzeniem wysokiej jakości maszyn i obsługi.