Oleje silnikowe i lubrykanty

W ostatnich latach dostarczyliśmy szereg kompletnych linii lub ich części dla przemysłu petrochemicznego. Naszymi klientami są firmy takie jak Fuchs, BP, Shell, Rosneft i inne.

Nasz sprzęt może zautomatyzować znaczną część procesu pakowania oleju silnikowego a tym samym zmniejszyć niezbędną liczbę operatorów.

Linie rozlewnicze można zautomatyzować już bezpośrednio na wejściu linii. Opcje obejmują obrotowe lub kwadratowe stoły podające lub w pełni zautomatyzowane urządzenia do ustawiania butelek czy depaletyzacji.

Maszyny do napełniania zapewniają wysoką dokładność napełnionych partii i łatwą konwersję na inne formaty opakowań. Dysze napełniające są zawsze wyposażone w zamknięcie pneumatyczne i tackę ociekową, aby chronić przenośnik i opakowania przed kapaniem podczas zmiany opakowań poniżej pozycji napełniania. Sam przenośnik ma na dole na całej długości dodatkową tackę ociekową, która zapobiega ewentualnemu przedostaniu się produktu na podłogę. Na życzenie urządzenia napełniające mogą być wyposażone w przelotową wagę kontrolną z możliwością odrzutu wadliwych produktów. Sprzęt do napełniania może być również dostarczony w wersji ATEX dla środowisk o podwyższonym ryzyku wybuchu.

Zakręcarki typu liniowego lub obrotowego umożliwiają łatwe dopasowanie do różnych rodzajów opakowań.

Urządzenie etykietujące umożliwia nanoszenie przednich i tylnych etykiet samoprzylepnych na opakowania o różnych kształtach lub innych dodatkowych etykiet naklejanych na opakowanie lub jego zamknięcie. W połączeniu z drukarką igłową lub termotransferową na etykietach można nadrukować dodatkowe informacje, takie jak data produkcji, data ważności i numer partii. Kontrola z użyciem kamery umożliwia odrzucenie opakowania bez etykiety lub nadruku.

Linie rozlewnicze można uzupełnić o różne opcje pakowania gotowego produktu, takie jak pakowanie grupowe w kartony lub pakowanie w folię termokurczliwą.

Dla pełnej automatyzacji linie mogą być wyposażone w zautomatyzowaną stację paletyzacji.

Jesteśmy w stanie napełnić lubrykanty takie jak wazelina zarówno w stanie ciekłym jak i stałym z użyciem wytłaczarek hydraulicznych. 

Oleje silnikowe i lubrykanty
Oleje silnikowe i lubrykanty

PRZYKŁADY OLEI SILNIKOWYCH I LUBRYKANTÓW

  • Oleje silnikowe
  • Oleje maszynowe
  • Wazelina
  • Smary przemysłowe
  • Rozpuszczalniki do smarów